V Čelákovicích jsme zvítězili, i když to nebylo jednoduché...

Union Čelákovice - FK BB 2002    4 : 5 (1 : 3)

Nominace: Mareček, Lávička, Macek, Valeš, Koubek, Černý, Langer, Vrtiška, Drozen, Tichý, Štecha,

Branky: 2 Vrťas, 2 Theo, Maty

Ve čtvrtek 2.6. jsme dohrávali odložené utkání v Čelákovicích. Začali jsme velmi aktivní hrou a asi ve 12. minutě jsme už soupeře přehrávali o 3 branky. Všechno nasvědčovalo tomu, že toto utkání pro nás opět nebude problém bez větších problémů zvládnout. Bohužel před poločasem jsme nešťastně inkasovali po rohovém kopu, kdy protihráč vstřelil branku snad zády (nutno říci nepokrytý). Do druhého poločasu jsme vstoupili opět pod naším větším tlakem a zanedlouho vstřelili další branku. Bohužel poté jsme si vše zkomplikovali, jelikož jsme si nechali vstřelit 3 branky po trestuhodných chybách. To už jsme však naštěstí ještě předtím přidali branku a konečné skóre se tedy zastavilo na výsledku 4:5 pro naše kluky. Kluci se ke konci utkání proti vyhecovanému soupeři jakoby začali bát hrát dopředu, kazili jednoduché přihrávky a bylo na nich vidět, že se bojí o výsledek (na což nejsou v MU moc zvyklí). Zvítězili však zaslouženě, i když to určitě nebylo tak jednoduché jako v předchozích utkáních a nutno soupeře za výkon také pochválit.