Sportovní zázemí našeho teamu MINI 2002 v sezoně 2010/2011.

Stadiony

Stadion Lázeňská (St. Boleslav)

Na tomto stadionu trénujeme 1x týdně, a to v pondělí od 16:00 - 17:30 a hrajeme zde i domácí MISTROVSKÁ UTKÁNÍ (nedělě 10:15).

Stadion Spořilov - klec (Brandýs n/L)

Na této tréninkové ploše v areálu Spořilov budeme trénovat 1 x týdně (nebo na UMT), a to ve čtvrtek od 16:00 - 18:00.

Umělá tráva U Jelena (St. Boleslav)

Na této UMT s umělým osvětlením budeme trénovat při nepříznivém počasí, ale hlavně v zimních měsících (min. 1 x týdně). Aktuálně v tomto období zde trénujeme každou středu od 15:30 - 17:30 a najdeme zde využití i pro ATLETICKO/ KOORDINAČNÍ TRÉNINKY.

Bazén - Sportcentrum (Brandýs n/L)

Bazén se budeme snažit využívat v průběhu celého roku. Nyní ho budeme nejčastěji využívat každý vybraný pátek od 17:00 - 18:00 (16:00 - 17:00). SPORTCENTRUM kontakt: www.sport-centrum.cz/

Hala - Sportcentrum (Brandýs n/L)

V této hale (v zimním období) trénujeme a hrajeme přátelská utkaní.

Tělocvična Gymázium J.S. Machara (Brandýs n/L)

V této tělocvičně trénujeme v zimním období. Věnujeme se zde především gymnastické, koordinační, rychlostní a všeobecné pohybové průpravě, kterou každý (mladý) fotbalista nesmírně potřebuje.