Složení sedmiček:

Mareček (Plotnárek) - Štecha, Macek, Buriánek, Langer, Černý, Plotnárek (Mareček), Smejtek

Mareček (Plotnárek) - Drozen, Ejem, Došek, Lávička, Koubek, Vrtiška, Chroust

Branky: Plotnárek, Langer

Dne 1.4. jsme v prvním venkovním utkání po dlouhé zimní halové sezóně změřili síly s Unionem Čelákovice 2001/2002 (naším mistrovským soupeřem ze skupiny). Výsledkově dopadlo lépe pro soupeře, a to v poměru 2:6. Hrálo se na čtyři čtvrtiny po 20 minutách v rozestavení 7+1 (3-1-2-1) na UMT na Spořilově. Náš tým měl k dispozici celkem dvě sedmičky a dva brankáře, přičemž "golmani" se prostřídali i ve hře. Co lze říci k našemu výkonu? Na většině klucích bylo vidět, že jsou místy ještě v hale na malém prostoru a nemohou si zvyknout na jiný odskok míče, větší prostor a samozřejmě také na jiné rozestavaní, než na něž byli doposud zvyklí. Myslíme si však, že vše důležité si vyslechli ihned po utkání nebo ještě vyslechnou (i to, co se netýkalo samotné hry), a tak není prioritou tady rozebírat jejich výkon a chování. Teď mají čas si pár dní odpočinout a nasbírat síly a chuť do dalších tréninků, utkání a všech akcí co je budou na jaře čekat. Znovu se sejdeme ve středu 7.4. na UMT U Jelena a do té doby přejeme všem HEZKÉ VELIKONOCE.